Navigation Menu+

My Suzukowcy

Suzukowcy.pl to społeczność motoryzacyjna skupiona wokół niewątpliwie najlepszej na świecie marki – SUZUKI 😉
Stworzyliśmy tą stronę, bo niezmiennie od 2004 roku jesteśmy miłośnikami marki SUZUKI .

Wszystkie treści na stronie, przygotowywane są przez Suzukowców – każdy z Was/Nas, prezentując swoją terenówkę Suzuki, tworzymy unikalne treści, które pozwolą przybliżyć nasza ulubioną markę jeszcze większej ilości osób.

Aby pokazać na stronie swoją Suzukę – wystarczy przesłać zdjęcia i opis oraz podać swoje imię – wszystko to przesłać na suzukowcy@poczta.fm

I już ! 🙂

Pamiętaj, że to Ty jesteś jedynym właścicielem zdjęcia i treści opisującej Twoją Suzukę. Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany.

My miłośnicy marki – udostępniamy tylko miejsce aby dzielić się radością z posiadania Suzuki.

Wysłanie danych, jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

Regulamin Suzukowcy.pl

1. Umożliwiamy Wam publikację nadesłanych prac i dokumentów.

2. Publikacja jest bezpłatna.

3. Za publikację pracy nie przysługują autorowi świadczenie pieniężne.

4. Za treści publikowane na stronie odpowiedzialność ponosi ich Autor.

5. Na stronach Suzukowcy.pl publikowane są dokumenty (artykuły, opisy, zaproszenia, galerie zdjęć oraz inne opracowania) nadesłane przez ich autorów. Materiały te należy przesyłać na adres suzukowcy@poczta.fm , w formie załącznika. W przypadku prezentacji pojazdu, Autor zobowiązany jest do podania swoich danych takich jak imię, adres e-mail oraz wyrazić zgodę na stosowanie regulaminu strony Suzukowcy.pl . Przesłane materiały są poddawane korekcie redakcyjnej i merytorycznej. W przypadku innych publikacji – zaproszeń, relacji, prezentacji itp. Autor zobowiązany jest do podania w wiadomości e-mail swoich danych: imię, nazwisko i jeśli dotyczy – nazwę instytucji/firmy, którą reprezentuje. W wiadomości e-mail autor zobowiązany jest umieścić dopisek: „Wyrażam zgodę na publikację …(tytuł)… na stronie www.suzukowcy.pl”

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania adresu e-mail nadsyłającego TYLKO w celu promocji działań Suzukowcy.pl

7. Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania skrótów, korekty, edycji nadesłanych materiałów oraz do niepublikowania lub usunięcia opublikowanego materiału bez podania przyczyny.

8. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie w dowolnym momencie.

9. Kwestie nie uregulowane niniejszym regulaminem nie podlegają dowolnej interpretacji i będą rozpatrywane indywidualnie przez administrację strony.

9. Jeśli zauważyłeś przypadki łamania przepisów regulaminu, zgłoś to administracji serwisu za pośrednictwem poczty elektronicznej – suzukowcy@poczta.fm

Działamy dzięki naszym Przyjaciołom i Partnerom – DZIĘKUJEMY !

Nasi Przyjaciele

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress