Navigation Menu+

Oleje PENRITE – przyjaciele Suzukowców

Do Suzukowców dołączył Penrite.pl – dystrybutor pochodzących z Australii, najwyższej klasy olejów i płynów eksploatacyjnych.

Dziękujemy !
www.facebook.com/PenritePL & www.penrite.pl

Penrite Oil Company jest australijskim producentem posiadającym wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu lubrykantów dla motoryzacji, przemysłu, budownictwa, rolnictwa, ogrodnictwa oraz łodzi motorowych.

Firma swoją działalność produkcyjną rozpoczęła w 1926 roku jako inicjatywa rodzinna i taką pozostaje do dziś. Od samego początku istotą egzystencji firmy była produkcja lubrykantów najwyższej jakości. Początkowo były to oczywiście specyfiki oparte wyłącznie na olejach bazowych mineralnych, lecz zawsze były one pieczołowicie wyszukiwane. Ostatecznie produkty Penrite przez długi czas były oparte o oleje bazowe pochodzące ze złóż w Pensylwanii, uważanych wówczas za najlepsze na świecie.

W 1980 roku wraz ze wzrostem zapotrzebowania na lubrykanty będące produktami syntezy chemicznej firma zbudowała laboratorium badawcze oraz założyła własny zespół badaczy.Dzięki tej inwestycji firma mogła znacznie zwiększyć asortyment produktów dla każdej branży oraz każdej kategorii.

Dziś Penrite posiada w swojej ofercie przeszło 200 produktów, w tym ponad 150 dedykowanych do motoryzacji. Tak szerokie spektrum produktowe  jest konsekwencją filozofii zawartej w sformułowaniu  „właściwy produkt do właściwego zastosowania”.

Według Penrite jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze specyfiku eksploatacyjnego do samochodu, motocykla, czy innego pojazdu mechanicznego, jest jego precyzyjny dobór.

www.facebook.com/PenritePL & www.penrite.pl

468 ad

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress