Navigation Menu+

I Międzynarodowy Zlot Cabrio

I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio odbędzie się 6. sierpnia br.

Pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Zlocie organizowanym w Gnieźnie. To pierwsze w historii kraju wydarzenie, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i track foodową, a zarazem największa w Europie impreza motoryzacyjna o tematyce cabrio.

Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, Przegląd filmów reklamowych o tematem cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez ekipy cabrio. Rajd rozpocznie się w Gnieźnie na terenie Stadionu Miejskiego GOSiR przy ul. Strumykowej 8, skąd ekipy wyjadą na blisko 100 km trasę.

Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek i ciekawych przystanków, na których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, biorąc udział w licznych konkurencjach. Do tej pory wśród zainteresowanych udziałem w Zlocie jest ponad 100 ekip. Organizatorzy oszacowali, że w dniach 6-7 sierpnia Gniezno odwiedzi 12 000 gości. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki miasta Gniezna i terenów Wielkopolski, ale przede wszystkim spotkać fanów motoryzacji z całego świata.

Wszelkie informacje na temat zlotu można uzyskać na stronach:
www.cabriopoland.com
www.facebook.com/cabriopoland
www.instagram.com/cabrio_poland

oraz w wydarzeniu Facebookowym www.facebook.com/events/1542013942767034/

468 ad